Centrum Konferencji i Rekreacji „Orle Gniazdo”
ul. Wrzosowa 28a; 43-370 Szczyrk
https://www.orle-gniazdo.pl/

Zakwaterowanie podczas Konferencji, można zarezerwować za pomocą arkusza rejestracyjnego w "CKiR Orle Gniazdo" w Szczyrku.

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku to najwyżej położony (660 m n.p.m.) i największy wielofunkcyjny obiekt w Szczyrku. Składa się z 6 kondygnacji i mierzy ponad 270 metrów długości. To równocześnie: obiekt noclegowy. Dysponuje łącznie 270 pokojami (1-, 2-, 3-, 4-osobowymi) z widokiem na Skrzyczne i dolinę Żylicy, łazienkami i TV, w których nocleg może znaleźć jednocześnie ponad 550 osób; obiekt konferencyjny. Do dyspozycji organizatorów i uczestników konferencji i szkoleń jest 14 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych zlokalizowanych na jednym poziomie; obiekt wystawowy o łącznej powierzchni 2236 m2 (1709 m2 powierzchni sal konferencyjnych + 260 m2 namiotu sferycznego + 267 m2 holu widokowego); obiekt gastronomiczny. Na terenie obiektu CKiR Orle Gniazdo znajduje się 5 punktów gastronomicznych: Restauracja Orle Gniazdo (mogąca pomieścić jednocześnie ponad 600 osób), Huta Smaków (restauracja z daniami a’la carte), Bar 6. Piętro (kawiarnia widokowa), Retrospektywa (klubokawiarnia) oraz Grill Bar (z dużym rożnem, dwoma zadaszonymi wiatami i kilkunastoma parasolami); obiekt rekreacyjny, w którym znajduje się strefa SPA & Wellness z sauną, jacuzzi, gabinetem kosmetycznym i gabinetem fizjoterapii i masażu, siłownia, basen letni z podgrzewaną wodą, Małpi Gaj (plac zabaw z kulkami dla dzieci), dmuchany zamek, air-hockey, automaty do gier, stoły bilardowe, stół do ping-ponga, piaskownica, zjeżdżalnia oraz prawdopodobnie najwyżej położone w Polsce duże, wolnostojące szachy.
CKiR Orle Gniazdo Szczyrk słynie z organizacji dużych, cyklicznych wydarzeń. To tu rozgrywane są Mistrzostwa Polski w szachach, tu grane są prywatne koncerty oraz organizowane międzynarodowe konferencje i zloty. Tu również zlokalizowana jest meta trzeciego etapu najbardziej znanych zawodów kolarskich w Polsce - Tour de Pologne.
Co roku z oferty noclegowej obiektu korzysta ponad 50 tys. osób, a z usług gastronomicznych przeszło 60 tys. Rokrocznie przeszło 200 przedsiębiorstw i organizacji trzeciego sektora wybiera Orle Gniazdo na miejsce organizacji zamiejscowych szkoleń, konferencji, bankietów i uroczystości firmowych.

 Hotel "PANORAMA" S.C.
Adres: 43-370 Szczyrk, ul.Wczasowa 20
http://www.panoramaszczyrk.pl/

Ośrodek wczasowy, pięknie położony na zboczu Klimczoka. Cudne widoki o każdej porze roku na górską przyrodę zapierają dech w piersi. Dziesięciominutowy spacerek zaprowadzi nas do centrum Szczyrku z wszystkimi jego atrakcjami. Miłośnicy górskich wędrówek wychodzą prosto z Ośrodka na szlaki turystyczne. Wypoczynek połączony z dobrą zabawą zadowoli gości. Do dyspozycji gości 65 pokoi z łazienkami i TV.

Hotel Panorama od Orlego Gniazda dzieli 1500 m, tj. 23 min. spacerkiem.