Uwaga: Osoby zainteresowane dłuższym pobytem w Hotelu Stok, mogą zarezerwować pokoje w cenach promocyjnych w dniach pozakonferencją bezpośrednio w hotelu!
Typ pokoju: Cena za pokój/noc Uwagi:
*W cenę pokoju wliczone jest śniadanie
Pokój 1-osobowy
468 zł Pokój Ekonomiczny to doskonały wybór dla Gości biznesowych i konferencyjnych. Pokój tylko i wyłącznie do pojedynczego wykorzystania o powierzchni - do 16 m2 - pokój jest bardzo wygodny. Wszystkie pokoje ekonomiczne posiadają balkony. Pokój wyposażony jest m.in. w łazienkę z prysznicem, telewizor z płaskim ekranem, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym pokoju do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.
Pokój 2-osobowy Comfort

Pokój 3-osobowy Comfort (2 osobowy plus dostawka)

555 zł

 

755 zł

Pokoje Comfort to przede wszystkim powiew świeżości, wygody i nowoczesności. Dodatki w kolorach turkusowym i żółtym sprawiają, że czujemy się tu komfortowo i radośnie. Lokalizacja w segmencie STOK 3 i STOK 2 to spokój, cisza i duża przestrzeń. Większość pokoi tego typu posiada balkon. Pokój wyposażony jest w dwa wygodne łóżka o szer. 90 cm z możliwością łączenia oraz dostawkę. Każdy pokój posiada m.in. telewizor z płaskim ekranem, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym pokoju do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.
Pokój 2-osobowy Ekonomiczny 510 Pokój Ekonomiczny to doskonały wybór dla Gości biznesowych i konferencyjnych. W pokoju znajdują się dwa oddzielne łóżka. Pokój tylko i wyłącznie dla 2 osób. Pomimo małej powierzchni - do 16 m2 - pokój jest bardzo wygodny. Wszystkie pokoje ekonomiczne posiadają balkony. Pokój wyposażony jest m.in. w łazienkę z prysznicem, telewizor z płaskim ekranem, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym pokoju do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.
Pokój 2-osobowy Standard 555 zł Pokój 2-osobowy Standard to nowy styl i nowoczesny wystrój w żywych, ciepłych kolorach. Komfortowy pokój z dwoma wygodnymi łóżkami o szer. 90 cm z możliwością łączenia. Oświetlenie pokoju pełni kilka funkcji, zostało dopasowane do potrzeb gości, tworzy odpowiednie warunki do odpoczynku i czytania, jak również do pracy. Pokoje znajdują się na poziomie 5, nie posiadają balkonu oraz klimatyzacji, ale z okna rozpościera się piękny widok na góry. W łazience wygodny prysznic. Pokój posiada m.in. telewizor z płaskim ekranem, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym pokoju do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.
Studio Comfort dla 4 osób
820 zł
Pokój Studio to komfortowy pokój rodzinny składający się z dwóch pomieszczeń, odpowiedni dla rodzin z dwójką dzieci, ceniących sobie wysoką jakość wypoczynku. Dwie wygodne sypialnie, w każdej znajdują się po dwa łóżka o szer. 90 cm z możliwością łączenia. Ciepły klimat pokoju sprawi, że wypoczynek będzie radosny, spokojny i relaksacyjny. Funkcjonalne wyposażenie pozwoli na komfort i wygodę. Większość pokoi tego typu posiada balkon z pięknym widokiem na Beskidy. W każdym pokoju jest m.in. przedpokój, łazienka z prysznicem lub wanną, klimatyzacja, telewizor z płaskim ekranem w każdym pokoju, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym pokoju do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.
Pokój 2-osobowy Studio Junior 735 zł Pokój Studio JUNIOR to pokój rodzinny składający się z dwóch pomieszczeń. Jest on odpowiedni dla rodzin z dziećmi (2+1). Jest funkcjonalny, ponieważ posiada dwa oddzielne pokoje połączone wewnątrz otwartym przejściem. Studio B mamy w dwóch wariantach: dwa oddzielne łóżka o szer. 90 cm oraz rozkładana komfortowa kanapa lub 2 łóżka 90 cm oraz jedno 120 cm. Pokoje tego typu posiadają łazienkę z prysznicem. Część pokoi posiada balkon, pozostałe są bez balkonu, ale z klimatyzacją. Pokój Studio Junior usytuowany w segmencie Stok 1. Pokój posiada m.in. telewizor z płaskim ekranem, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym pokoju do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.
Pokój 3-osobowy Studio Junior 935 zł Pokój Studio JUNIOR to pokój rodzinny składający się z dwóch pomieszczeń. Jest on odpowiedni dla rodzin z dziećmi (2+1). Jest funkcjonalny, ponieważ posiada dwa oddzielne pokoje połączone wewnątrz otwartym przejściem. Studio B mamy w dwóch wariantach: dwa oddzielne łóżka o szer. 90 cm oraz rozkładana komfortowa kanapa lub 2 łóżka 90 cm oraz jedno 120 cm. Pokoje tego typu posiadają łazienkę z prysznicem. Część pokoi posiada balkon, pozostałe są bez balkonu, ale z klimatyzacją. Pokój Studio Junior usytuowany w segmencie Stok 1. Pokój posiada m.in. telewizor z płaskim ekranem, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym pokoju do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.
Pokój 4-osobowy Apartament dwupokojowy
1150 zł Posiadamy dwa komfortowe apartamenty rodzinne składające się z dwóch sypialni oraz salonu. To funkcjonalne rozwiązanie dla ceniących sobie wygodę, przestrzeń i piękny wystrój. Przytulny klimat w ciepłych kolorach, nowy styl sprzyja rodzinnemu wypoczynkowi. W jednej sypialni znajdują się dwa łóżka o szer. 90 cm z możliwością łączenia, w drugiej - jedno łóżko o szer. 140 cm. Salonik z częścią wypoczynkową, w której znajduje się rozkładana kanapa z funkcją spania. Apartamenty posiadają klimatyzację i balkon. W apartamencie jest piękna przestronna łazienka z prysznicem oraz oddzielnie dodatkowa toaleta . W każdym pokoju znajduje się telewizor z płaskim ekranem, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym apartamencie do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.

Jak dojechać na IV Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych