REJESTRACJA:
Logowanie do strony uczestnika Konferencji:
Szanowni Państwo bardzo proszę zapoznać się z informacjami dotyczącymi rejestracji i logowania do panelu uczestnika.
Każdy kto chce uczestniczyć w Konferencji rejestruje się w systemie poprzez rejestrację uczestnictwa w Konferencji V Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych.
Podczas rejestracji proszę podać podstawowe dane osobowe, wybrać świadczenia które są zawarte w cenie Konferencji, oraz zaznaczyć udział w wybranych warsztatach. Ponadto proszę wybrać właściwą opcję zakwaterowania. Istnieje możliwość wykupienia udziału w Konferencji bez zakwaterowania. Cena noclegu zawiera również śniadanie oraz upoważnia do korzystania z dodatkowych atrakcji gwarantowanych przez hotel jak: wejście na basen i strefy wellness, klubu nocnego, siłowni.Zachęcamy do przyjazdu już 28 września, specjalnie dla Państwa został przygotowany nocleg w cenach promocyjnych. Dla uczestników którzy chcieliby przedłużyć pobyt w Hotelu Stok istnieje możliwość wyboru opcji dłuższego pobytu do 02.10.2023r, w cenie promocyjnej.W przypadku wybrania pokoju 2,3,4 osobowego proszę podczas rejestracji podać imię i nazwisko osób z którymi będzie Pan/i zakwaterowana. Istnieje możliwość udziału w Konferencji bez zakwaterowania w Hotelu STOK w tym wypadku zakwaterowanie jest "we własnym zakresie".

Nowością podczas tegorocznej rejestracji jest płatność pod koniec rejestracji.
Po dokonaniu płatności on-line w ciągu dwóch dni roboczych otrzymacie Państwo potwierdzenie wpłaty wraz z fakturą. W przypadku braku płatności w ciągu 7 dni od daty wystawienia faktury proforma, rejestracja jest automatycznie usuwana.
Po zakończeniu rejestracji i opłaceniu uczestnictwa, każdy otrzyma dostęp do indywidualnego konta uczestnika Konferencji. Konto daje możliwość późniejszej edycji m.in. danych osobowych.
Serdecznie zapraszamy do rejestracji w Konferencji, poniżej proszę wybrać właściwe okno logowania lub rejestracji.