W dniu 22 marca 2024 r. uruchomiliśmy możliwość rejestracji na VI Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych, które w tym roku odbędą się w dniach 4 – 6 października 2024 r. w Wiśle w Hotelu Stok.

W tegorocznej edycji naszej konferencji, wyszliśmy naprzeciwko oczekiwaniom uczestników poprzednich konferencji i wróciliśmy do koncepcji podziału na sesje tematyczne.

W tym roku wprowadzamy też kolejne zmiany organizacyjne, które mają na celu udogodnienie Państwu udziału we wszystkich częściach konferencji. Posiedzenia szkoleniowe, którymi w piątek rozpoczynamy konferencję zaplanowaliśmy na godzinę 11:00. To pozwoli Uczestnikom na łatwiejszy dojazd na tą część warsztatową. Sama inauguracja konferencji została przesunięta na godzinę 16:30, a poprzedzi ją sesja plakatowa.

Uzupełnieniem naszego wydarzenia jest organizowana część pozamerytoryczna, która daje duże możliwości na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych relacji w środowisku medycznym. Postaraliśmy się aby w czasie trwania konferencji można było miło spędzić czas, odpocząć, zrelaksować się oraz nabrać sił. Zapewni nam to po raz kolejny bezpretensjonalny Hotel Stok położony w Wiśle.

Zapraszamy do rejestracji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *